Riga Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb Poäng
1. Maxim Borisov Legion 510
2. Edgars Caics BJC Laimite 497
3. Ahti Lampi Spjalerance 493
4. Atis Silis BJC Laimite 490
5. Alexander Miloradov Bagira 487
6. Yevhen Levdansky THC Lisovi Haschi 483
7. Teemu Koskela Spjalerance 480
8. Jevgenijs Zaharovs Skrunda THC 477
9. Yanis Galuzo NiKi 473
10. Carl Bindekrans BJC Laimite 470
11. Karlis Balodis Incukalns THC 467
12. Janis Kalnevics Incukalns THC 463
13. Santtu Sainio Talpelan Taiga 460
14. Artjoms Zaharovs Skrunda THC 456
15. Mikhail Shashkov Northern Lights 453
16. Kevin Eriksson Talpelan Taiga 450
17. Matiss Saulitis Incukalns THC 446
18. Didzis Ziemelis Incukalns THC 443
19. German Fokin Northern Lights 440
20. Edgars Mucenieks Skrunda THC 436
21. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates 433
22. Antti Vuononsola Talpelan Taiga 430
23. Mikus Saulitis Incukalns THC 426
24. Dmitriy Belavin Joker 423
25. Valts Smagars Skrunda THC 420
26. Alexey Titov Alfa-Taktika 416
27. Janne Ollila Turun Seudun PJK 413
28. Alexandr Zaytsev THC Toros 410
29. Jan Pelkonen Turun Seudun PJK 406
30. Sandis Kalnins Incukalns THC 403
31. Kirill Storchak Northern Lights 400
32. Gints Lasmanis Skrunda THC 396
33. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi 393
34. Bjarne Axelsen Katran 389
35. Andris Liepins BJC Laimite 386
36. Edgars Saulitis Incukalns THC 383
37. Aleksandrs Zernovojs VJN Ventspils 379
38. Bernard Rjavec NHK Kranj 376
39. Viesturs Lapins VJN Ventspils 373
40. Sergejs Mihejevs Riga THC 369
41. Rudolfs Kamzols VJN Ventspils 366
42. Vesa Huotelin Spjalerance 363
43. Edgars Vitols Skrunda THC 359
44. Alexander Ozerov Ultra Cherepovets 356
45. Edzus Kaneps VJN Ventspils 353
46. Raivis Sternats Riga THC 349
47. Arnis Vitols Skrunda THC 346
48. Alexander Larichev Ultra Cherepovets 343
49. Yuriy Prostakov THC Toros 339
50. Elians Edelis VJN Ventspils 336
51. Arturs Vercins BJC Laimite 333
52. Filips Buhtujevs Incukalns THC 329
53. Alexandr Zhulyabin Alliance 326
54. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK 323
55. Micael Palm BHK Mollan Rouge 319
56. Maria Saveljeva SK Raua 316
57. Igor Saveljev SK Raua 312
58. Mihail Margolis Diesel 309
59. Guntis Ernsteins VJN Ventspils 306
60. Janis Karlovskis Incukalns THC 302
61. Janis Zalite VJN Ventspils 299
62. Ismo Lahtinen POLY 296
63. Maria Miloradova Athena 292
64. Kaspars Kuharjonoks Incukalns THC 289
65. Haralds Gals Incukalns THC 286
66. Tim Weisseisen NHK Kranj 282
67. Jorens Leskovics Jekabpils THC 279
68. Martins Zirnis 276
69. Teuvo Moisa Talpelan Taiga 272
70. Irina Belavina Athena 269
71. Kaspars Vilums BJC Laimite 266
72. Janis Sturmanis 262
73. Aleksi Eriksson Turun Seudun PJK 259
74. Baiba Dace Ozolina VJN Ventspils 256
75. Eduards Pakis GHK Saulkrasti 252
76. Jani Herlevi Talpelan Taiga 249
77. Sandis Kadakovskis Skrunda THC 245
78. Niko Tuominen POLY 242
79. Egils Belsevics Melnie Zirdzini 239
80. Darta Ozolina Incukalns THC 235
81. Raimonds Isa 232
82. Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai 229
83. Deniss Klokovs 225
84. Sandis Kristaps Lagzdins BJC Laimite 222
85. Simonas Pleikys THC Vilnius 219
86. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC 215
87. Karlis Abols Skrunda THC 212
88. Guntis Karlovskis Incukalns THC 209
89. Ilgvars Pavlovskis Riga THC 205
90. Gundega Pake GHK Saulkrasti 202
91. Lauris Abols GHK Saulkrasti 199
92. Sandis Krasts KZDC Valmiera 195
93. Jali Salo Talpelan Taiga 192
94. Viktoriya Noselivska THC Lisovi Haschi 189
95. Henriks Rektins KZDC Valmiera 185
96. Audrius Pleikys THC Vilnius 182
97. Vilnis Zoldners Riga THC 178
98. Emils Krasts KZDC Valmiera 175
99. Daniels Stankevics Incukalns THC 172
100. Igor Miloradov 168
101. Rinalds Strazdins Skrunda THC 165
102. Dainis Zarins Ventspils GHK 162
103. Nauris Adata 158
104. Rudis Kadakovskis Skrunda THC 155
105. Rainers Kalnins Incukalns THC 152
106. Janis Rektins KZDC Valmiera 148
107. Janis Markulis Incukalns THC 145
108. Ingus Danenbergs Skrunda THC 142
109. Toms Stupele VJN Ventspils 138
110. Jouko Pelkonen Turun Seudun PJK 135
111. Intars Zubeckis Incukalns THC 132
112. Pauls Albuzis 128
113. Arturs Lielbardis 125
114. Elena Racenaja VJN Ventspils 122
115. Georgijs Semjonovs VJN Ventspils 118
116. Paula Boze 115
117. Fjodors Jerjomins 112
118. Sandra Komaraite THC Vilnius 108
119. Davis Krasts 105
120. Marisa Gobina Incukalns THC 101
121. Mihails Jerjomins 98
122. Romans Derecinskis 95
123. Davis Stepanskis 91
124. Rudolfs Kamaruts 88
125. Kristaps Neimanis Incukalns THC 85
126. Karlis Dureika Skrunda THC 81
127. Juozapas Gustainis THC Vilnius 78
128. Roberts Tiluks 75
129. Elvis Arhinovics VJN Ventspils 71
130. Henrijs Lerme 68
131. Linas Vasilevicius THC Vilnius 65
132. Anete Baltgaile Incukalns THC 61
133. Aigars Romals Incukalns THC 58
134. Martins Lipskis 55
135. Edgars Pujats 51
136. Reinis Mangulis 48
137. Atis Salmins 45
138. Gustavs Keizars 41
139. Kristaps Broks 38
140. Ronalds Niks Glaudins 34
141. Marcis Ozolins 31
142. Regnars Kreslins Incukalns THC 28
143. Peteris Gutmanis 24
144. Kristaps Mikus Kornejs 21
145. Roberts Jirgens 18
146. Edvards Struza 14
147. Emilis Gustainis THC Vilnius 11
148. Roberts Levanovics 8
149. Andrejs Kamenskis 4
150. Krisjanis Tumins 1